Z dumą informujemy, że jesteśmy Sponsorem Złotym VIII Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu” – #CIPP2024.

Technologia CIPP (ang. Cured in Place Pipe), to jedno z najpopularniejszych obecnie rozwiązań do odnowy rurociągów i metoda o olbrzymim potencjale rozwojowym, stale unowocześniana i dopracowywana. By branża renowacyjna w pełni mogła korzystać z jej możliwości, potrzebuje platformy wymiany doświadczeń pomiędzy wykonawcami, inwestorami oraz producentami. Taką rolę od kilku lat pełni Konferencja „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu CIPP”.

Wychodząc naprzeciw zgłaszanym przez uczestników poprzednich edycji wydarzenia oczekiwaniom, w tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć tematykę Konferencji. Podczas #CIPP2024 wnikliwie przyjrzymy się pracom komplementarnym w CIPP, czyli przygotowawczym, towarzyszącym i odbiorowym. Są niezbędne w realizacji renowacji CIPP, a jakość ich wykonania ma istotne znaczenie dla sukcesu zadania. Nie zabraknie także wątków projektowych, technicznych, finansowych oraz prawnych.

Uczestnicy zdobędą cenną wiedzę, nawiążą kontakty umożliwiające rozwijanie branżowego biznesu i skorzystają z licznych atrakcji.

Wraz z Organizatorem – Wydawnictwem Inżynieria Sp. z o.o. – serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji. Spotkajmy się na naszym dorocznym, branżowym święcie!

Agenda oraz szczegóły dostępne na stronie:

https://konferencje.inzynieria.com/cipp2024