Pod pojęciem społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR) kryje się wiele różnych inicjatyw i procedur, uwzględniających budowę strategii firmy m.in. w oparciu o interesy społeczne czy kwestie związane z ochroną środowiska. Nasza firma również uwzględnia tę koncepcję w swojej działalności, a przejawia się ona poprzez wspieranie słabszych, sport, ekologię. M.in. wspieramy domy dziecka i ochronki, akcje charytatywne, pomagamy rozwinąć talenty szczypiornistom i piłkarzom, a stosowane przez nas metody renowacyjne są bezpieczne dla środowiska. Nam nie chodzi o public relations, ale o równowagę między wydajnością i zyskownością a pożytkiem społecznym. W naszej firmie inicjatywa wychodzi od wszystkich, a zarząd jest otwarty na pomysły pracowników. Rozumiemy, że dzieląc się dobrem, mnożymy dobro. Prowadzimy realne działania, a potwierdzeniem naszych słów są czyny.

WSPIERAMY:


SPORT

Sport to nie tylko aktywność fizyczna, współzawodnictwo, tabele wyników… Sport to fair play, kształtowanie siły fizycznej, siły charakteru… Wśród naszych pracowników są osoby uprawiające różne dyscypliny sportu, dlatego świetnie wiemy, jak ważny jest to aspekt w naszym życiu. Ze sportem jesteśmy związani od wielu lat również poprzez to, że wspieraliśmy już m.in. piłkarzy ręcznych ekstraklasowej Pogoni Szczecin, a obecnie jesteśmy tytularnym sponsorem drugoligowych szczypiornistów z Gryfina. Staramy się pomagać nie tylko tym zawodowym graczom, ale także sportowcom–amatorom, działającym w regionie.

Sprawdź

EKOLOGIA

Dbanie o wspólne środowisko, to jeden z bardzo ważnych punktów naszej strategii. W obszarze naszej aktywności działamy tak, by nie generować negatywnego wpływu na otoczenie i środowisko. Zajmując się renowacją bezwykopową, stosujemy najnowocześniejsze technologie, których wpływ na otoczenie w porównaniu z rozwiązaniami tradycyjnymi jest znikomy. W efekcie naszych działań zmodernizowane rurociągi podziemne na długie lata pozostają sprawne i szczelne. Dbamy też o najwyższe standardy poprzez wyposażenie parku maszynowego w sprzęt najnowszej generacji, niskoemisyjny i spełniający najwyższe normy środowiskowe.

Sprawdź

POMAGAMY

Nie mamy wpływu na to, jacy, kiedy i gdzie się urodzimy, a wiele w naszym życiu zależy od innych. Jako lider w branży bezwykopowej renowacji podejmujemy się realizacji trudnych i wymagających projektów, ale nie zapominamy o tym, że obok toczy się zwykłe życie, a wokół są ludzie potrzebujący pomocy. Widzimy te potrzeby i staramy się na nie reagować, wspierając tych, których możemy wesprzeć.

Sprawdź