BLEJKAN S.A. LIDER W BRANŻY RENOWACYJNEJ


BLEJKAN S.A. to lider w branży renowacyjnej. Specjalizujemy się w modernizacji przewodów kanalizacyjnych, wodociągowych, ciśnieniowych, technologicznych i gazowych.

Wiedza

W BLEJKAN S.A. stawiamy na specjalistyczną wiedzę. Szkolimy naszych pracowników, inwestujemy w technologie i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom bogatą ofertę wysokiej jakości usług.

Praktyka

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży renowacyjnej. Każdy kontrakt to nowe wyzwania, które motywują nas do doskonalenia umiejętności i wykorzystywania zdobytej wiedzy przy kolejnych realizacjach.

Sztuka budowlana

Pracujemy z pasją i z pasji. Wierzymy, że praca inżynierska to kunszt, który należy rozwijać i szlifować. Doskonaląc się w sztuce budowlanej, realizujemy prace z najwyższą starannością i maksymalną skutecznością.

BLEJKAN S.A.

Na polskim rynku, jako samodzielna firma, jesteśmy obecni od 2007 r. Nasze pierwsze kontrakty dotyczyły renowacji przełazowych kolektorów kanalizacyjnych. Nie zapominając o tych korzeniach, działamy w coraz większym zakresie, a nasza oferta z roku na rok powiększa się o kolejne usługi i technologie. Wśród nich są niemal wszystkie znane i dostępne na świecie metody bezwykopowe. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie.

Nasza strategia

Sukcesywnie realizujemy kolejne cele, angażujemy się w coraz bardziej skomplikowane zadania i nie boimy się nowych wyzwań. Potencjał kadrowy, technologiczny i sprzętowy umożliwia nam realizację nawet kilkudziesięciu kontraktów równocześnie – zarówno w kraju, jak i za granicą. Zgodnie z przyjętą polityką dążymy do umacniania pozycji rynkowej poprzez rozwój oparty o wiedzę i doświadczenie. Naszym celem jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i świadomości kadry, wdrażanie nowych technologii oraz współpraca z wiodącymi firmami w branży.
Rozwijamy się - w ostatnim czasie do Grupy BLEJKAN dołączyła m.in. firma Mazur sp. z o.o. ze Świecia, oraz MD Renova Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, posiadamy także pakiet udziałów Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych „ABIKORP” sp. z o.o., specjalizującego się w technologii mikrotunelowania. W Niemczech reprezentuje nas spółka BLEJKAN GmbH (dawniej: AKWA Sanierungstechnik GmbH), a w Rumunii - BLEJKAN Construct SRL (dawniej: Unible Canalizare SRL).