Po raz kolejny firma BLEJKAN została platynowym sponsorem Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów „INŻYNIERIA Bezwykopowa”, największego tego typu wydarzenia zarówno w Polsce, jak i Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku wraz z organizatorem, którym jest Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., w dniach 20–22 czerwca zapraszamy do Dworu w Tomaszowicach k. Krakowa.

Konferencja każdego roku gromadzi liczne grono uczestników, reprezentujących inwestorów, projektantów, producentów i dostawców materiałów, wykonawców oraz środowiska naukowe i badawcze, biorących udział w realizacjach z wykorzystaniem metod bezwykopowych.

Oprócz odbywających się równolegle w dwóch salach obrad, poświęconych zagadnieniom budowy oraz renowacji przy zastosowaniu technologii bezwykopowych, podczas konferencji organizowane są warsztaty i dyskusje panelowe. Centralnym punktem wydarzenia są jednak pokazy technologii na żywo, a także wystawa sprzętu i urządzeń stosowanych w branży bezwykopowej.

Zgodnie z wieloletnią tradycją, podczas wydarzenia przyznane zostaną również branżowe nagrody w postaci statuetek TYTAN i Tytanowych Laurów Inwestora.

Co jeszcze znajdzie się w programie konferencji, która w tym roku zostanie zorganizowana w nowej formule? Można sprawdzać TUTAJ

Zapraszamy!