Miło nam poinformować, że firma BLEJKAN S.A. otrzymała prestiżowy tytuł Geparda Biznesu 2017. Spółka została wyróżniona na tle tysięcy przedsiębiorstw działających w woj. zachodniopomorskim, a zajęte miejsce plasuje ją w TOP100 najprężniej rozwijających się firm w regionie.

Gepardy Biznesu to nagroda przyznawana od 2006 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu przedsiębiorstwom notującym dobre wyniki finansowe i odznaczającym się jednocześnie wiarygodnością oraz zaufaniem partnerów biznesowych oraz klientów. Misją konkursu jest wspieranie rozwoju polskich firm, a główne kryterium, brane pod uwagę przez organizatorów, to dynamika wzrostu wartości rynkowej.

Otrzymany tytuł Geparda Biznesu 2017 to dla nas potwierdzenie, że nasze wysiłki w kierunku utrzymania pozycji lidera w swojej branży i zarazem godnego zaufania partnera biznesowego są zauważalne i doceniane nie tylko w regionie, ale i w całym kraju.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że wyróżnienie to jest dla nas motywacją do dalszej pracy i angażowania się w działania, które pozwolą nam osiągać kolejne sukcesy.