Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA to największe w kraju i w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi. W ciągu kilkunastu lat zgromadziła łącznie tysiące osób, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Podczas dorocznego święta branży bezwykopowej nigdy nie brakuje praktycznych warsztatów, interesujących prelekcji uznanych ekspertów, debat i dyskusji dotyczących najważniejszych tematów. Uczestnicy mogą także liczyć na moc atrakcji i dobra zabawę, podczas której najlepiej zacieśniać branżowe znajomości i nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

XXII edycja konferencji #IB2024 odbędzie się w dniach 11 – 13 czerwca, w formule hybrydowej: w Tomaszowicach koło Krakowa oraz online za pośrednictwem portalu Akademia.Inżynieria.com. W tym roku organizatorzy zapowiadają nową, jeszcze bardziej atrakcyjną formułę wydarzenia. Mocno zaakcentowany zostanie najbardziej praktyczny aspekt poszerzania wiedzy, czyli pokazy technologii. Będzie im poświęcony cały jeden dzień Konferencji – tak, aby wszyscy zaangażowani w proces inwestycyjny mieli okazję naocznie przekonać się, jakie narzędzia mają do dyspozycji, by realizować swoje zadania. Nic bowiem nie umożliwia lepszej oceny sprzętu i technologii niż zobaczenie ich „w akcji”. Pokazy urozmaicone będą licznymi konkursami, niespodziankami i dodatkowymi atrakcjami. Słowem: będzie się działo!

Drugiego dnia Konferencji, podczas uroczystej gali, nastąpi wręczenie prestiżowych nagród Tytan 2024, dorocznie przyznawanych za najciekawsze realizacje i produkty w obszarze inżynierii bezwykopowej. W tym roku zwycięzcy zostaną wybrani zgodnie z nowymi zasadami, które dają przedstawicielom branży bardzo znaczący wpływ na proces wyłaniania laureatów.

Wraz z Organizatorem – Wydawnictwem Inżynieria Sp. z o.o. – serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znaleźć można na stronie: https://konferencje.inzynieria.com/ib2024

Partner Generalny Inżynieria Bezwykopowa 2024