Z radością ogłaszamy, że jesteśmy Złotym Partnerem III Kongresu Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej, który odbędzie się w dniach 4-6 września 2024 r. w Krakowie.

Kongres GWiOP, organizowany przez Wydawnictwo Inżynieria, to kluczowe wydarzenie dla branży wodnej, gromadzące czołowych naukowców, ekspertów oraz przedstawicieli firm z całej Polski. Cieszymy się, że możemy wesprzeć to prestiżowe spotkanie, które promuje innowacje i nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu wodami oraz ochronie przeciwpowodziowej.

III Kongres Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej będzie obfitował w wystąpienia przedstawicieli instytucji regulujących ramy prawne i finansowe dla gospodarki wodnej, uznanych naukowców, ekspertów oraz przedstawicieli firm z branży. Wydarzenie obejmie także prezentacje najnowszych rozwiązań technicznych oraz praktyczne warsztaty, panele dyskusyjne, wystawę branżową oraz wycieczkę techniczną. Zakończy się uroczystą galą wręczenia prestiżowych nagród inżynieryjnych TYTANY 2024 w dziedzinie gospodarowania wodami i ochrony przeciwpowodziowej.

Kongres będzie mieć formułę hybrydową, co oznacza, że będzie można w nim uczestniczyć online poprzez platformę AkademiaInzynieria.com lub osobiście w Krakowie w pięknie odrestaurowanym, zabytkowym budynku Zakładu Uzdatniania Wody na Bielanach. Budynek ten znajduje się w najbardziej urokliwej dzielnicy Krakowa, tuż obok Lasu Wolskiego, który jest zielonymi płucami miasta.

Więcej informacji na temat Kongresu można znaleźć na stronie
https://konferencje.inzynieria.com/gwiop2024/

REJESTRACJA na Kongres #GWiOP2024 – https://r.inzynieria.com/frontend/web/conference/apply/45?slug=gwiop2024

Serdecznie zapraszamy!

GWiOP2024 Blejkan