Już niedługo kolejna edycja Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu” – wydarzenie odbędzie się w dniach 30 marca–1 kwietnia 2022 r. w Łodzi w hotelu Ambasador Premium, a jednocześnie w formule online na platformie internetowej akademia.inzynieria.com. Wiedząc, jak ważne dla naszej branży są takie spotkania, po raz kolejny wspieramy organizację Konferencji.

Dlaczego warto przyjechać do Łodzi?

  • eksperci opowiedzą o najciekawszych projektach z Polski i ze świata,
  • na wystawie zostaną zaprezentowane nowości w sprzęcie i technologii,
  • nie zabraknie omówienia ważnych kwestii technicznych, takich jak np. dobór i projektowanie wykładziny, wytyczne dotyczące odbiorów prac renowacyjnych czy aspekty prawne realizacji robót z wykorzystaniem CIPP.

Technologia CIPP to jedna z najpopularniejszych metod bezwykopowej odnowy rurociągów. To również technologia, która ma ogromny potencjał rozwojowy, a to sprawia, że jest stale unowocześniana i dopracowywana. Wszystkie sygnały z rynku wskazują na to, że ten trend utrzyma się w najbliższych latach, Chcesz być na bieżąco? Zapraszamy na Konferencję „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”!

Szczegóły na temat Konferencji dostępne na stronie: https://konferencje.inzynieria.com/cipp2022/

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na portalu LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/cipp2022-vikonferencjarenowacja6872194218568294400/

Nie może Was zabraknąć!