Czerwiec – choć wielu kojarzy się z początkiem wakacji i zbliżającym się wypoczynkiem – dla nas jest zawsze czasem intensywnych działań. Oprócz realizowania prac związanych z zakontraktowanymi projektami, każdego roku wybieramy się do Małopolski, gdzie od wielu lat uczestniczymy w Międzynarodowej Konferencji, Wystawie i Pokazach Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. W tym roku wśród naszych licznych aktywności podczas wydarzenia zaprezentujemy uczestnikom renowację studni systemem PREDL®-FLEXLINER®.

Wraz z naszym partnerem, firmą Newflow sp. z o.o., wskażemy najważniejsze atuty tej nowoczesnej metody modernizacji obiektów wod-kan. Uczestnicy będą mogli przyjrzeć się z bliska stosowanym materiałom i technice renowacji. Na specjalnie przygotowanym stoisku firmy BLEJKAN S.A. nasi przedstawiciele będą też dzielić się z gośćmi konferencji doświadczeniem w stosowaniu systemu w praktyce renowacyjnej.

XVII „INŻYNIERIA Bezwykopowa” odbędzie się w dniach 11–14 czerwca br. w podkrakowskich Tomaszowicach. BLEJKAN S.A. jest Generalnym Sponsorem tego wydarzenia. Pokaz renowacji studni systemem PREDL®-FLEXLINER® będzie częścią cyklu pokazów technologii bezwykopowych, które zajmują znaczną część programu imprezy.

Więcej o naszym pokazie przeczytacie na portalu Inżynieria.com.

Podczas czerwcowej konferencji zaplanowaliśmy także wiele innych aktywności. Wśród jest jeszcze jeden pokaz technologii bezwykopowych na żywo. O wszystkim będziemy tu informować na bieżąco.