Na zlecenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. w konsorcjum firm: BLEJKAN (lider) i RTi Poland sp. z o.o. realizujemy dwa kontrakty – „Zakroczymska” i „Radzymińska”- dotyczące modernizacji przewodów magistralnych sieci wodociągowej.
W skład zadania wchodzi m.in.: czyszczenie rurociągów metodą hydrodynamiczną wysokociśnieniową, przeprowadzenie monitoringu wnętrza magistrali przed i po renowacji oraz wykonanie tymczasowego zasilania w wodę odciętych przewodów za pomocą by-passu.
Renowacji poddawane są odcinki magistrali wodociągowej DN300 w żoliborskich ulicach: Zakroczymskiej, Jeziorańskiej, Krajewskiego, Zajączka, Mickiewicza oraz drugiej, o większej średnicy (DN400), zlokalizowanej w ul. Radzymińskiej. Średnia głębokość posadowienia przewodów to około 2,5 m.
W przypadku przewodów z żeliwa szarego stosujemy technologię CIPP, a do modernizacji przewodów stalowych – cementyzację.
Kontrakt „Zakroczymska” nasza firma realizuje w całości, natomiast w przypadku kontraktu „Radzymińska” wykonujemy czyszczenie rurociągu oraz instalację rękawa NordiTube.

InwestorMPWiK w m.st. Warszawie S.A.TechnologieCIPP, cementyzacja

Privacy Preference Center