Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Andrzeja Korgi, naszego wieloletniego współpracownika, przyjaciela, kolegi, nauczyciela i mentora. Był pasjonatem, człowiekiem, który zapisał się na kartach historii świata bezwykopowych renowacji jako najwyższej klasy specjalista. Przez lata dzielił się z nami swoją wiedzą i udzielał wsparcia.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to, że dla wielu z nas był nie tylko nauczycielem i mentorem, ale również przyjacielem.

Aktywność Andrzeja nie ograniczała się do relacji na gruncie zawodowym. Był człowiekiem kochającym życie, wielbicielem morskich podróży, zapalonym żeglarzem. Zapamiętamy Go nie tylko jako osobę o niesamowitej wiedzy i ogromnym wyczuciu w pracy, ale też jako dobrego człowieka o naprawdę wielkim sercu.

Jednocześnie pragniemy złożyć najszczersze kondolencje Rodzinie, Przyjaciołom oraz Współpracownikom, a także wszystkim, którzy mieli okazję Go poznać. Jego dobroć, entuzjazm i mądrość, którymi tak chętnie się dzielił, poruszyły wielu i nie zostaną zapomniane.

Andrzej, dziękujemy!

Andrzej-Korga