Blejkan S.A., podczas jubileuszowej, 20. edycji Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”, został nagrodzony prestiżową nagrodą TYTAN 2022 w kategorii Projekt Roku – renowacja.

TYTANY przyznawane są za najważniejsze dokonania w branży bezwykopowej, a laureaci odbierają statuetki podczas uroczystej gali. Konkurencja, jak co roku, była silna, zaś nominowane przedsięwzięcia imponowały. Ostatecznie decyzję podjęło niezależne jury, tworzone przez specjalistów z największych polskich uczelni technicznych oraz stowarzyszeń branżowych. Ich uznanie zdobyła zrealizowana przez Blejkan S.A. renowacja Kolektora Burakowskiego w Warszawie. Zlecającym prace było stołeczne MPWiK, a jednym z dostawców modułów do renowacji kolektora spółka Marplast.

„INŻYNIERIA Bezwykopowa”, czyli największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe firm i ekspertów zajmujących się technologiami bezwykopowymi, odbyło się w dniach 21-23 czerwca 2022 r. w Tomaszowicach pod Krakowem. Blejkan S.A. był Sponsorem Generalnym całego wydarzenia.