Miło nam poinformować, że jesteśmy Sponsorem Złotym 7. edycji Konferencji CIPP „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”, która odbędzie się w dniach od 11 do 13 stycznia 2023 r. w Zakopanem.

Technologia CIPP (ang. Cured in Place Pipe) to jedno z najpopularniejszych obecnie rozwiązań do odnowy rurociągów i metoda o olbrzymim potencjale rozwojowym, stale unowocześniana i dopracowywana. By branża renowacyjna w pełni mogła korzystać z jej możliwości, potrzebuje platformy wymiany doświadczeń pomiędzy wykonawcami, inwestorami oraz producentami. Taką rolę od kilku lat pełni Konferencja CIPP „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”.

Podczas Konferencji odbędą się wykłady ekspertów, panele dyskusyjne oraz wystawa branżowa. Poruszone zostaną wszystkie wątki, dotyczące zastosowań technologii CIPP: projektowy, techniczny, finansowy, prawny i koncepcyjny. Zagadnienia sesji panelowych będą dotyczyć:

  • najciekawszych projektów z Polski i ze świata
  • nowości sprzętowych i technologicznych
  • wytycznych dot. odbiorów prac renowacyjnych
  • najczęściej popełnianych błędów wykonawczych i projektowych
  • doboru i projektowania wykładziny
  • aspektów prawnych i przygotowania dokumentacji przetargowej w projektach z wykorzystaniem CIPP

Uczestnicy Konferencji zdobędą cenną wiedzę, będą mogli rozwijać branżowy biznes i skorzystać z atrakcji, których w zimowym Zakopanem z pewnością nie zabraknie.

Zapraszamy do Zakopanego w dniach od 11 do 13 stycznia 2023 r. Do zobaczenia!

Więcej informacji na temat Konferencji można znaleźć na stronie:
https://konferencje.inzynieria.com/cipp2023/

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Inżynieria.

blejkan sponsorem cipp2023