Serdecznie zapraszamy na VI Konferencję Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi, która odbędzie się w dniach 3–5 listopada 2021 r. w formule hybrydowej: zarówno stacjonarnie (w Krakowie), jak i online (za pośrednictwem platformy Akademia Inżynierii).

Jako spółka, która regularnie realizuje m.in. jakże istotne dla prawidłowego funkcjonowania miast inwestycje związane z modernizacją kolektorów deszczowych i chętnie angażuje się w promocję działań z zakresu adaptacji terenów miejskich do zmian klimatu, z przyjemnością zostaliśmy Złotym Sponsorem wydarzenia.

To już szósta edycja konferencji, stanowiącej platformę wymiany wiedzy i doświadczeń na temat racjonalnego wykorzystania wody opadowej, który w świetle zmian klimatu i ich skutków jest dziś coraz bardziej aktualny.

Prelegenci, wśród których znajdą się zarówno naukowcy i eksperci z branży, jak i przedstawiciele inwestorów oraz wykonawców prac z obszaru gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi, zaprezentują problematykę gospodarowania deszczówką zarówno w ujęciu teoretycznym, jak i praktycznym.

Szczegóły na temat konferencji dostępne na stronie:

https://konferencje.inzynieria.com/gwor2021/

…a także na wydarzeniu w portalu LinkedIn:

https://www.linkedin.com/events/gospodarowaniewodamiopadowymiir6853645437723848704/

Wraz z Organizatorami zapraszamy do udziału!