Byliśmy Sponsorem Generalnym XVIII Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”

W dniach 8–10 września br. w Tomaszowicach k. Krakowa mieliśmy przyjemność uczestniczyć w największym w Polsce spotkaniu branżowym osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi – XVIII Międzynarodowej Konferencji, Wystawie i Pokazach Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”, której zostaliśmy Generalnym Sponsorem. Tegoroczna edycja wydarzenia, ze względu na wyjątkową sytuację panującą na świecie, odbyła się w formule hybrydowej. Oznacza to, że w spotkaniu można było wziąć udział zarówno osobiście, jak i online.

W trakcie wydarzenia Uczestnicy mieli możliwość spotkania się z nami na jednym z wewnętrznych stoisk wystawienniczych, a także obejrzeć pokaz technologiczny przedstawiający wymianę przyłączy wodociągowych i gazowych metodą bezwykopową. Pokaz ten przygotowaliśmy wraz z firmą KOBUS Services Ltd. Nie zabrakło również referatów wygłoszonych przez przedstawicieli naszej firmy. Pierwszego dnia, podczas sesji dot. zarządzania w sytuacjach kryzysowych, Dyrektor Generalny/ CEO Blejkan Holding Sp. z o.o. Marek Borkowski wygłosił prelekcję poruszającą temat zarządzania w sytuacjach kryzysowych z punktu widzenia wykonawcy prac bezwykopowych. Z kolei drugiego dnia Mariusz Iwanejko, Dyrektor ds. marketingu wraz z Panem Simonem Drainem z firmy KOBUS Services Ltd. opowiedzieli o innowacyjnej i proekologicznej wymianie przyłączy wodociągowych i gazowych metodą bezwykopową.

Zgodnie z hasłem każdej organizowanej przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. Konferencji – WIEDZA – BIZNES – ATRAKCJE – goście mieli okazję wzbogacić i uzupełnić swą wiedzę, nawiązać relacje biznesowe, a także skorzystać z dodatkowych atrakcji. Nie zabrakło także praktycznych warsztatów oraz rozdania nagród TYTAN.

Wraz z Organizatorami serdecznie dziękujemy Uczestnikom za udział w Konferencji.

Pełna relacja z wydarzenia dostępna jest na stronie: https://inzynieria.com/inzbezwykopowa/konferencja_inzynieria_bezwykopowa/wiadomosci/59356,konferencja-inzynieria-bezwykopowa-2020-relacja