W dniach 6-8 czerwca 2017 r. odbędzie się najważniejsza impreza dedykowana branży bezwykopowej w Polsce – Konferencja INŻYNIERIA Bezwykopowa 2017. Firma BLEJKAN S.A. została Sponsorem Platynowym tego wydarzenia.
Specjalne dla uczestników Konferencji nasza firma przygotuje pokaz, podczas którego wyjaśnimy, jak w ciągu ostatnich lat zmieniał się sposób uszczelniania przyłączy i jak wygląda naprawa punktowa, rozszerzona o jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, oparte o promieniowanie UV.

Konferencja INŻYNIERIA Bezwykopowa to cykliczne wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo INŻYNIERIA. Od 15 już lat gromadzi liczne grono ekspertów z kraju i zagranicy, przedstawicieli świata nauki, firm działających w branży oraz przedsiębiorstw wod-kan.

Podczas wydarzenia odbywają się warsztaty, tematyczne sesje oraz panele dyskusyjne. Imprezie towarzyszy wystawa urządzeń, a także pokazy technologii.

Więcej informacji na temat Konferencji INŻYNIERIA Bezwykopowa 2017 na oficjalnej stronie wydarzenia: www.konferencje.inzynieria.com/inzynieria