W dniach 8–10 maja br. w niemieckim Kassel odbyły się targi Ro-Ka-Tech (Rohr-Kanalisation-Technik), na których nie mogło nas zabraknąć. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży wod-kan i branży bezwykopowej w Niemczech. Zaprezentowaliśmy się tam jako Grupa BLEJKAN, przedstawiając nasze marki: BLEJKAN S.A., BLEJKAN GmbH, ABIKORP, POliner oraz Marplast.

Celem uczestnictwa była promocja Grupy a także spółek zależnych i oferowanych przez nie produktów oraz usług na rynku niemieckim. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużą popularnością wśród odwiedzających, zainteresowanych nie tylko nową marką na rynku międzynarodowym, ale i naszą kompleksową ofertą.

Podczas trzech targowych dni odbyliśmy liczne rozmowy z gośćmi wydarzenia, pozyskując nowe kontakty i nawiązując współpracę z potencjalnymi partnerami z wielu krajów, m.in. z Niemiec, Włoch, Portugalii, Chorwacji, Turcji oraz Kanady. Wierzymy, że nowe znajomości zaprocentują wspólnymi projektami, a dla Grupy BLEJKAN będą okazją do zdobycia nowych rynków i doświadczeń.